twarz kobiety po oczyszczaniu wodorowym

Oczyszczanie wodorowe – zalecenia, działanie i zalety

Szukając informacji na temat zaleceń i działania dotyczących zabiegu oczyszczania wodorowego mogłaś wpisać w wyszukiwarkę frazę: ”oczyszczanie wodorowe Sosnowiec”. Jeśli nie znalazłaś tam tego, czego chciałaś, to nie masz powodów do zmartwień – tekst, który czytasz odpowie na twoje pytania, zaspokajając twoją ciekawość w temacie zabiegu oczyszczania wodorowego oraz ogólnej medycyny estetycznej.

Zalecenia dotyczące zabiegu oczyszczania wodorowego

Liczbę i częstotliwość wykonywania zabiegów jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Dobrą startową proporcją będzie wykonywanie czterech zabiegów, każdy w odstępie trzech – czterech tygodni. Później dobrze będzie powtarzanie zabiegu raz na miesiąc.

W racji wykorzystania metody peelingu kawitacyjnego w zabiegu oczyszczania wodorowego – należy zrezygnować z innych metod złuszczających. W okresie letnim – dobrze jest stosować po zabiegu kremy z filtrem UV.

Oczyszczanie wodorowe – najważniejsze zalety

Najważniejszą zaletą zabiegu oczyszczania wodorowego jest jego dostępność – tzn. Jesteśmy w stanie wykonywać go przez cały rok i nie ma co do tego żadnych przeciwwskazań. Kolejną ważną cechą jest jego nieinwazyjność i bezbolesność – oczyszczanie wodorowe nie wymaga żadnych znieczuleń, co pozwala na maksymalny komfort przed i po zabiegu – po zabiegu, ponieważ kolejną zaletą jest brak okresu rekonwalescencji – oprócz minimalnych obostrzeń (jak nie malowanie się do trzech godzin po, czy stosowanie filtru UV) nie ma żadnych niedogodnień. Ostatnią świetną cechą oczyszczania wodorowego jest jego właściwość regeneracji leczonej skóry. Wiele z nas jest wystawiana na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, co bardzo niszczy skórę. Zabieg jest prewencyjnych do tych warunków – i za to go kochamy!

Sprawdź: Botoks Sosnowiec

Działanie oczyszczania wodorowego

Działanie zabiegu oczyszczania wodorowego stanowi wiele jego zalet – między innymi złuszcza martwy naskórek oraz intensywnie oczyszcza skórę z martwych zaskórników, dodatkowo nawilżając i wygładzając skórę. Oprócz tego poprawia krążenie, co przyspiesza procesy regeneracyjne – a to sprawia, że twojej skórze zostaje przywrócony jej młodzieńczy, promienny wygląd!