lekarz endermologii

Endermologia dla ciała

Wpisując w wyszukiwarkę frazę: “endermologia sosnowiec” nie znajdziesz zbyt wiele przydatnych informacji. Jeśli szukasz rzetelnych informacji na temat zabiegu endermologii, to serdecznie zapraszam Cię do przeczytania poniższego artykułu.

Endermologia – jak działa?

Zabieg endermologii reaktywuje aktywność komórkową poprzez mechaniczną stymulację skóry za pomocą przyjemnej i nieagresywnej techniki. Najnowsza i najwspanialsza innowacja w technologii rzeźbienia ciała jest tutaj. Endermologia to najlepszy sposób na wyrzeźbienie ciała i wygładzenie skóry. Wszyscy wiemy, jak to jest zmagać się z luźną skórą, cellulitem i uporczywą tkanką tłuszczową. Endermologia daje Ci możliwość leczenia tych problemów i poprawy ogólnego wyglądu ciała.

Zabieg jest bezbolesny i pomoże Ci przybliżyć się do posiadania ciała, o jakim marzyłaś w ciągu kilku minut. Jesteśmy pewni, że chcesz dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym, nieinwazyjnym zabiegu na ciało. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na niektóre z najbardziej palących pytań, jakie możesz mieć na temat endermologii i tego, co może on dla Ciebie zrobić.

Endermologia – kiedy stosować?

Endermologia może być stosowana do leczenia różnych obszarów skóry o bardzo szerokim zakresie zastosowania:

  • Fibroblasty
  • Włókna kolagenowe i elastynowe
  • Sieć żylno-limfatyczna
  • Komórki tłuszczowe
  • Mięśnie
  • Septa

Sprawdź: Botoks Sosnowiec

Endermologia – nieoczekiwane rzeźbienie ciała

Zamierzonym celem endermologii była redukcja blizn, zabieg wykorzystywał serię odsysania i rolowania w celu rozluźnienia tkanki bliznowatej, ale nieoczekiwanym efektem ubocznym było zmniejszenie wyglądu cellulitu. Ta sama technologia jest dziś wykorzystywana do stymulacji i wygładzania komórek tłuszczowych, zmniejszania widoczności zmarszczek i przyczyniania się do redukcji cellulitu.